BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 4925087
nr 492 5087
Ljusstakar
ett par, Erik Höglund (1932-1998) för Boda, 1950-60-tal, blått glas och metall, höjd: 19 cm, signerade Boda
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 29 oktober 2007
29/10 13:23:39